27 Nisan 2013 Cumartesi

AVEA YIKILAN PAKET YENİLENDİ

Cep telefonu sektöründe ucuzluğun ve rekabetin bence en önemli öncüsü AVEA yıkılan paket olarak bilinen en çok satışı olan peketinde fiyat indirimine gitti.

Daha evvel 23 liraya satılan paket fiyatı Nisan 2013'de 19 Liraya düştü. Paket bu haliyle piyasanın en uygun fiyatlı paketi durumunda


PAKET İÇERİĞİ NEDİR?

Her yöne 500 dakika

Her yöne 5000 sms

1 gb internet


KİMLER YARARLANABİLİR?

8 Nisan 2013 tarihi itibariyle AVEA FATURASIZ HAT ALAN ya da NUMARASINI AVEA FATURASIZA TAŞIYAN herkes faydalanabilir.


ÖNEMLİ NOT : 

FATURALI HAT SAHİPLERİ YARARLANAMAZ

HAT AÇILDIKTAN SONRA EN GEÇ 30 GÜN İÇİNDE PAKET SATIN ALINMALIDIR


PAKET NASIL SATIN ALINIR?

Hat açıldıktan sonra en geç 30 gün içinde KAYIT yazıp 1991'e ücretsiz kısa mesaj atarsınız. Size gelen cevap mesajına karşılık olarak ise 5YUZ yazıp 1991'e kısa mesaj attığınızda hattınızdan 19 tl çekilerek paket yüklemesi yapılır.

 NOT: İlk seferde 20 lira yüklediğinizde paket satın alabileceksiniz fakat 2. yüklemede 1,4 tl tutarında telsiz vergisi çekiliyor. Şayet 20 lira yüklerseniz hattınızda 18,60 lira kalacağından paket yenilenmeyebiliyor. Bu yüzden size tavsiyemiz il yüklemenizde 30 tl yükleyin ki vergiler kalan miktardan kesilsin diger 6 ayda ise 20 lira yükleme yapın kafanız rahat etsin her ay vergi kırıntısı ile mağdur olmayın.

3 yorum:

  1. ben evea ya geçeli 70 gün oldu turcel e geçip tekrar dönsem bunu yapamız mıyım

    YanıtlaSil
  2. Bu paketin şu anda fiyatı 23 tl dir ve en az 3 aydan evvel bu pakete numara taşıma yapamazsınız.

    YanıtlaSil
  3. DAHA ÖNCE AVEYA YIKILAN PAKET TARİFESİYDİM 2 AYDIR KONTUR YÜKLEMEDİM SİMDİ KAYIT YAPIYORUM KAYDINIZ YOKTUR DİYOR BEN PAKET İPTAL ETMEDEN NASIL KAYIT YOK DİYOR ANLAMIYORUM HATTIMI DEĞİŞTİREYİM

    YanıtlaSil